doporučujeme: www.KARBON-FOLIE.cz  |  Srandovní SAMOLEPKY  |  www.tuning.cz  |  AUTOSPORT - Thule - střešní boxy  |  www.scooter-moto-tuning.cz  |  SAMOLEPKY dítě v autě  |  AUTOSAMOLEPKY.cz na Facebooku
Tuning Samolepky obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek obrazek obrazek
Samolepky na auto, tuning polepy - AUTOSAMOLEPKY.cz
Postupy lepení

 | Návod lepení

Návod lepení

Nejdříve plochu, na kterou budete lepit, zbavte nečistot a mastnoty. Nejlepší je líh, ale může být i např. MrMuscle, MrPropper.

Menší samolepky a proužky se mohou lepit nasucho, ale pozor, jakmile se jednou přilepí, lze je jen těžko bez poškození odlepit. Na sklo doporučujeme lepit nasucho (nebo vlhčit jen problematická místa pouze vodou), protože by voda velmi dlouho vysychala a navíc ze skla jde samolepka opatrně odloupnout a poopravit. Při lepení clonítka na přední sklo pruh s něčí pomocí držte nad sklem a od prostředka pruhu začněte opatrně přihlazovat směrem do stran. Pečlivě dohlazujte vzniklé vlnky. Pak teprve začněte druhou stranu. Aby nedošlo k poškrábání, používá se filcová stěrka, ale když ji nemáte, postačí omotat kolem normální stěrky toaletní papír nebo jemný hadřík. Clonítka vždy stějkujeme při namočené fólii, aby se povrh nasucho nepoškrábal. Toto platí jen když na samolepce není průhledná nebo papírová přenášecí fólie.

Při lepení samolepek s přenášecí průhlednou fólií na sklo se lepidlo samolepky postříká jen samotnou vodou. V žádném případě JAR !!!

Na velkoplošné samolepky si připravte roztok jarové vody v rozprašovači a do 0,5l vody max. 10 kapek a pořádně protřepat. Obecně platí: Čím větší teplo, tím více jaru.

Odstraňte tvrdý podkladový papír ze samolepky (ne pruhlednou nebo papírovou přenášecí fólii). Naneste jarovou vodu na lepidlo samolepky. Lepidlo zcela přestává lepit! Samolepku bez obav přiložte na lepené místo a v klidu ji usaďte do potřebné polohy. Umělohmotnou nebo filcovou stěrkou začněte od středu samolepky vytlačovat vodu a bubliny pod samolepkou. Při polepování oblých míst, prolisů a hrbolků, fólii lehce nahřívejte fénem, ta změkne a lze ji libovolně prostorově tvarovat. Nechte cca hodinu zaschnout (zase záleží na počasí) za občasného vyhlazování vody. Teprve po přilnutí zkuste opatrně odstranit přenášecí fólii (pokud se ještě kraje samolepky odlepují, nechte ještě schnout). Po úplném vyschnutí vody je samolepka plně přilepena, jen ještě dohlaďte kraje. Pokud si přesto netroufáte, rádi Vám po domluvě a objednání samolepky nalepíme.

Jestli Vám není při lepení ještě něco jasné, klidně brnkněte na 777 87 67 87


hledaný výraz

klikněte a zaregistrujte se
uživatelské jméno
heslo
 
obsahuje 0 ks
zboží za
0,- Kč
Pokud máte zájem dostávat pravidelné informace emailem.
Zaregistrujte
Vá‘ e-mail
Jaké samolepky Vás zde zaujaly?
Jednobarevné (29%)
Jednobarevné
Vícebarevné (26%)
Vícebarevné
Clonítka (23%)
Clonítka
Polep budíků (23%)
Polep budíků
Počet hlasů: 31

                                                     


Shoops.cz | Katalog online nakupováníShoops.cz | Katalog online nakupování Shopy.cz Český toplist nejlep‘ích stránek Linkcenneti.comS-Rank (www.seznam.cz) www.i-asap.net ONCZ.NET

Žebříček.cz monitoring návstěvnosti webu.
Cíl odkazu Heureka.cz CenyZboží.cz NajduZboží.cz Naakup.cz NajdiSlevu.cz