Vážení zákazníci, od 1.6. 2021 NOVĚ doručujeme přes ZÁSILKOVNU, doprava s platbou předem pouze za 59,- Kč.

Ozdobíme i Vaše auto

  1. Nejširší nabídka motivů samolepek a barevných fólií.
  2. Vyrábíme pro Vás řezané samolepky již 25 let. Naší prioritou je spokojený zákazník.
  3. Výroba na zakázku! V případě zájmu Vám zpracujeme a vyrobíme samolepku na míru dle Vašeho požadavku.
  4. Všechny objednávky nad 1500 Kč mají poštovné a balné zdarma!

Platební metody

Platební metody

AUTOSAMOLEPKY.cz - Návod lepení, Jak nalepit samolepku

LEPENÍ SAMOLEPEK - POSTUP:

Ideální teplota pro lepení je 20–25 stupňů. Nikdy nelepte na „mokro“ pod +10°, nikdy nelepte při teplotách pod +15°, samolepka se může lehce přetrhnout, protože fólie bude tuhá!. Nedoporučujeme lepit ani při teplotách nad 30°, nebo na přímém letním slunci. Velmi důležitá je také teplota podkladu – v zimních měsících je vhodné nechat studené vozidlo v garáži nebo dílně před lepením ohřát. Teplo zvyšuje přilnavost lepidla na fólii, fólie je pak měkčí a lépe se tvaruje, při nižších teplotách lepidlo hůře reaguje s podkladem.

Samolepky můžete nalepit na celou řadu povrchů. Lepená plocha musí být dobře očištěna, zbavena mechanických nečistot a odmaštěna (nejlépe technickým lihem). Karoserii auta před lepením neošetřujte voskem. Čerstvě lakované a malované plochy musí být zcela proschlé.

Samolepka, kterou od nás obdržíte, se skládá ze dvou částí – první část je průhledná  přenášecí lepící fólie – druhou částí je samotná samolepka, která je přilepená k bílému podkladovému papíru.

Pokud potřebujete samolepku rozdělit (má víc dílů nebo chcete umístit nápis jinam) je potřeba ji rozstříhat PŘED odlepením z podkladu a každý kousek potom lepit jako samostatnou samolepku!

Menší samolepky a proužky se mohou lepit nasucho, ale pozor, jakmile se jednou přilepí, lze je jen těžko bez poškození odlepit. Na sklo doporučujeme lepit nasucho (nebo vlhčit jen problematická místa pouze vodou), protože by voda velmi dlouho vysychala a navíc ze skla jde samolepka opatrně odloupnout a poopravit. Při lepení clonítka na přední sklo pruh s něčí pomocí držte nad sklem a od prostředka pruhu začněte opatrně přihlazovat směrem do stran. Pečlivě dohlazujte vzniklé vlnky. Pak teprve začněte druhou stranu. Aby nedošlo k poškrábání, používá se filcová stěrka, ale když ji nemáte, postačí omotat kolem normální stěrky toaletní papír nebo jemný hadřík. Clonítka vždy stěrkujeme při namočené fólii, aby se povrh nasucho nepoškrábal. Toto platí jen když na samolepce není průhledná nebo papírová přenášecí fólie.

Na velkoplošné samolepky si připravte roztok jarové vody v rozprašovači a do 0,5l vody max. 10 kapek a pořádně protřepat. Obecně platí: Čím větší teplo, tím více jaru.

Při lepení samolepek s přenášecí průhlednou fólií na sklo se lepidlo samolepky postříká jen samotnou vodou. V žádném případě JAR!!!

Samolepku položte na pevnou plochu (stůl, kapota ..). Od středu ke stranám přejeďte stěrkou celou plochu samolepky, aby samolepka dokonale přilnula k přenášecí fólii.
Poté samolepku otočte motivem dolů na rovnou plochu (podlahu, stůl). Takto ji necháme odpočinout, aby nebyla pokroucená a dosáhla pokojové teploty.
Odstraňte opatrně od jednoho rohu bílý podkladový papír ze samolepky (ne průhlednou přenášecí fólii). Samolepka musí zůstat celá na přenášecí fólii, pokud některá část samolepky zůstává nalepená na podkladovém papíře, pak tuto část znovu přitlačte prstem a znovu odstraňujte. Sloupněte samolepku z podkladového papíru (samolepka zůstane na přenášecí fólii). Nastříkejte rozprašovačem jarovou vodu na lepidlo samolepky. Lepidlo zcela přestává lepit! Samolepku bez obav přiložte na lepené místo a v klidu ji usaďte do potřebné polohy. Umělohmotnou nebo filcovou stěrkou začněte od středu samolepky vytlačovat vodu a bubliny pod samolepkou. Při polepování oblých míst, prolisů a hrbolků, fólii lehce nahřívejte fénem, ta změkne a lze ji libovolně prostorově tvarovat. Nechte cca hodinu zaschnout (zase záleží na počasí a teplotě) za občasného vyhlazování vody. Teprve po přilnutí zkuste opatrně odstranit přenášecí fólii (pokud se ještě kraje samolepky odlepují, nechte ještě schnout). Po úplném vyschnutí vody je samolepka plně přilepena, jen ještě dohlaďte kraje.

V případě jakýchkoliv nejasností nebo potíží nás kontaktujte na telefonu: 777 87 67 87, nebo na e-mailu: info@autosamolepky.cz


AUTOSAMOLEPKY.cz - návod lepení samolepky

 

 
 

Poštovné a balné

Česká pošta - doporučená zásilka-platba předem: 70 Kč

Zásilkovna pro ČR: 59 Kč

Česká pošta - přednostní výroba: 300 Kč

Česká pošta - expresní zásilka EMS: 400 Kč

DPD - platba předem: 100 Kč

DPD - přednostní výroba: 350 Kč

Slovensko - Česká pošta - doporučená zásilka - platba předem: 250 Kč

Co o nás zákazníci říkají

Ověřeno našimi zákazníky
95% zákazníků doporučuje náš obchod.
Ověřený zákazník
01.08.2021
Rychlost, přehlednost stránek, kvalita zpracování samolepek.
Pro:
Proti:
Ověřený zákazník
22.07.2021
Je to super věc. Pokud potřebujete nějaký zničený polep, vyrobí jej. Samolepky jsou kvalitní a k nerozeznání od originálu. Trochu delší doba dodání souvisí s jejich výrobou. Obchod doporučuji.
Pro:
Proti:
Ověřený zákazník
19.07.2021
Obchod můžu určitě jen a jen doporučit. Sice si člověk na nálepky prostě musí počkat, doba výroby je opravdu 14 dní až tři týdny a pak ještě další týden cca trvá předání dopravci. Komunikaci s panem majitelem hodnotím na 1*. S prvotním nalepováním jsme trošku bojovali, ale po opětovném prostudování návodu již vše šlo relativně krásně. Nálepky krásně drží, neloupou se a ty co mám s první objednávky cca před 3 měsíci zatím vůbec nešisují.
Pro:
široká nabídka za výhodné ceny možnost objednaní vlastních nálepek kvalita a vzhled komunikace vstřícnost individuální jednání kvalitně zabaleno aby při přepravě nedošlo k poškození
Proti:
čekání na objednávku trošku boj s nalepováním s většími nálepkami

autosamolepky.cz

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů Reklamační řád