Ozdobíme i Vaše auto

  1. Nejširší nabídka motivů samolepek a barevných fólií.
  2. Vyrábíme pro Vás řezané samolepky již 25 let. Naší prioritou je spokojený zákazník.
  3. Výroba na zakázku! V případě zájmu Vám zpracujeme a vyrobíme samolepku na míru dle Vašeho požadavku.
  4. Všechny objednávky nad 1500 Kč mají poštovné a balné zdarma!

Platební metody

Platební metody

AUTOSAMOLEPKY.cz - Nějčastější dotazy zákazníků

Je možno zboží nejprve vidět než ho zaplatím?

Ano, tuto možnost Vám můžeme nabídout pouze po předchozí dohodě v naší firmě ve Třemblatech u Ondřejova.

Bude na samolepce nápis www.autosamolepky.cz?

Samozřejmě, že na samolepce nápis nebude - je to jen reklamní účel.

Když objednám samolepky z více rubrik, přijde mi poštou více dobírek nebo jen jedna?

Přijde jen jedna dobírka i když bude objednávka z 10 rubrik a cena za poštovné a balné zůstává stejná.

Posíláte dobírky na Slovensko?

V současné době zásilky na Slovensko zasíláme pouze po předchozí platbě předem na firemní účet.

Dodáváte zboží i do jiných zemí?

Ano, samolepky se posílají do celého světa. V případě, že o takovou službu máte zájem, tak stačí napsat email nebo napsat přes kontakní formulář a my Vám pošleme cenu, kolik bude dopravné stát. Pokud budete s cenou souhlasit, zašlete částku na náš firemní účet. Po přijetí platby odesíláme zboží pojištěnou doporučenou zásilkou na Vaši adresu.

Jak zboží posíláte?

Zboží je vždy baleno v pevných papírových obalech - obal je volen podle charakteru zboží. Jedná se především o pevné kartónové obálky nebo krabičky. Velké samolepky (nebo jejich část) jsou zarolovány do tvrdých tubusů - nikdy je nepřehýbáme nebo neskládáme, zboží by se tím zničilo.

Může se stát, že je obal při předání zásilky Českou poštou porušený nebo poničený. V takovém případě zásilku od České pošty nepřebírejte. Je však nezbytné, abyste nás o této skutečnosti informovali. Zásilky jsou pojištěny a za jejich zničení nese odpovědnost Česká pošta.

Z jakého materiálu jsou samolepky?

Samolepky jsou vyráběny ze samolepící PVC fólie o síle 75 mikronů (slabší než kancelářský papír). Fólie se používá pro polepování dopravních prostředků. Nevadí jí ani kartáče v myčce, výrazné změny teplot a nepříznivé počasí. Fólie se však nesmí výrazně mechanicky namáhat (především stěrači), lepit na extrémně nerovné povrchy a rezavá místa na karoserii.

Je možné vyrobit samolepku podle barvy auta?

Ano, je to možné, ale minimální odběr je 120 m2. Barvy fólií jsou vždy rozdílné od barev automobilů a barvou samolepky se můžeme barvě vozu pouze přiblížit. Navíc vzorník barev je omezený na 24 základních barev a 16 speciálních fólií, které pro Vás máme skladem.

Jak se to lepí?

Ačkoliv by se mohlo zdát, že lepení je složité, není tomu tak. Stačí Vám k tomu průměrná manuální zručnost a trpělivost. Občas se stává, hlavně při lepení skel, že samolepka na skle nechce držet. Je to tím, že aktivační doba lepidla činí cca 48 hodin (podle vnější teploty a teploty podkladu) kdy se spojí s podkladem.

Mohu si zvolit vlastní rozměr?

Ano, samozřejmě. Je však potřeba dodržet minimální a maximální možný rozměr. Samolepky jsou vyráběny na zakázku a zákazník si tedy může zvolit jeden z bězných rozměrů nebo si zvolit vlastní, který si zvolí přímo u produktu. Stačí zadat pouze jeden rozměr samolepky, druhý se automaticky dopočítá sám tak, aby samolepka nebyla deformovaná.

Mohu samolepky přelakovat?

Všechny nabízené samolepky jdou přelakovat, ale musí být pořádně vyschnutá vlhkost pod lepidlem, pokud se lepí na mokro. Pakliže se do tohoto experimentu budete chtít pouštět, rozhodně doporučujeme nejprve přelakovat vzorek samolepky, abyste měli jistotu, že se samolepící materiál lakem nezničí.

Jak mám postupovat, když mi zásilka nedorazí?

Z dlouhodobé praxe víme, že problém je ve většině případů na straně České pošty - doručovatel/ka Vám nedá oznámení o uložení zásilky, uvedli jste špatnou nebo neúplnou adresu nebo jste si nechali zásilku poslat na své pracoviště, kde Vás doručovatel nenašel (případně vůbec nenašel Vaše pracoviště). Emailem Vám vždy dáme zprávu, že Vaše zásilka byla expedována. V případě, že zásilka nedorazí , a ani nebude uložena na Vaší poště, kontaktujte nás. Zásilku můžeme dohledat podle podacího čísla. 
 

Poštovné a balné

Česká pošta - Balíkovna: 70 Kč

Zásilkovna pro ČR: 69 Kč

Česká pošta - přednostní výroba do 3 dnů: 300 Kč

Česká pošta - expresní výroba do 24h - zásilka EMS: 400 Kč

DPD - private: 250 Kč

DPD - přednostní výroba do 3 dnů: 350 Kč

Zásilkovna pro Slovensko: 150 Kč

Co o nás zákazníci říkají

Ověřeno našimi zákazníky
95% zákazníků doporučuje náš obchod.
Ověřený zákazník
05.05.2022
Pro:
rychlé vyřízení, solidní jednání
Proti:
Ověřený zákazník
26.04.2022
Nechala jsem si dělat malorozměrové samolepky na míru a tento obchod mi jediný dokázal vyjít vstříc, perfektní komunikace, rychlá výroba i dodání a v poměru s ostatními obchody za velmi přijatelnou cenu.
Pro:
výborná komunikace zboží na míru cena kvalita
Proti:
Ověřený zákazník
20.04.2022
Vše ok
Pro:
Proti:

autosamolepky.cz

Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů Reklamační řád